Rietumu līgas - Kurzemes Radio līgas 2018 sezonas 3.aplis24.12.2017

KALENDĀRA PROJEKTS 3. aplis


11.kārta 3. aplis

Diena

Datums

Laiks

Komandas

Vieta

Ceturtdiena

01.02.18

20:00

Bērzi/Plus Ventspils – SK Kandava

Ventspils

Piektdiena

02.02.18

20:00

Pāvilostas novads – Liepājas sporta spēļu skola

Vērgales SN

Piektdiena

02.02.18

20:00

BK Tukums – LPPP/Nīca

Tukuma SN

 

12.kārta

Diena

Datums

Laiks

Komandas

Vieta

Svētdiena

11.02.18

18:00

SK Kandava – LPPP/Nīca

Kandavs SH

Otrdiena

06.02.18

20:00

Liepājas sporta spēļu skola – BK Tukums

Liepājas OC

Ceturtdiena

08.02.18

20:00

Bērzi/Plus Ventspils – Pāvilostas novads

Ventspils

 

13.kārta

Diena

Datums

Laiks

Komandas

Vieta

Sestdiena

17.02.18

11:00

Pāvilostas novads – SK Kandava

Vērgales SN

Ceturtdiena

15.02.18

20:00

BK Tukums – Bērzi/Plus Ventspils

Tukuma SN

Piektdiena

16.02.18

20:00

LPPP/Nīca – Liepājas sporta spēļu skola

Nīcas SN

 

14.kārta

Diena

Datums

Laiks

Komandas

Vieta

Ceturtdiena

22.02.18

20:00

SK Kandava – Liepājas sporta spēļu skola

Kandavs SH

Otrdiena

20.02.18

20:00

Bērzi/Plus Ventspils - LPPP/Nīca

Ventspils

Piektdiena

23.02.18

20:00

Pāvilostas novads - BK Tukums

Vērgales SN

 

15.kārta

Diena

Datums

Laiks

Komandas

Vieta

Piektdiena

02.03.18

20:00

BK Tukums - SK Kandava

Tukuma SN

Sestdiena

03.03.18

14:00

 LPPP/Nīca - Pāvilostas novads

Nīcas SN

Ceturtdiena

01.03.18

20:00

 Liepājas sporta spēļu skola - Bērzi/Plus Ventspils

Liepājas OC


printēt Lasīt visu ziņu

Rietumu līgas - Kurzemes Radio līgas 2017./2018 sezonas PROJEKTS NR.405.10.2017


Rietumu līga – Kurzemes Radio līga 2017./2018 gada sezona

KOMANDAS

  • Pāvilostas novads
  • BK Tukums
  • LPPP/Nīca
  • Liepājas sporta spēļu skola
  • Sporta klubs Kandava
  • Bērzi/Plus Ventspils

KALENDĀRA PROJEKTS nr 4

1.kārta

Diena

Datums

Laiks

Komandas

Vieta

Piektdiena

27.10.

20:30

BK Tukums - LPPP/Nīca

Tukuma SN

Piektdiena

27.10.

18:00

SK Kandava - Liepājas sporta spēļu skola

Kandavas SH

Svētdiena

      10.12

18:00

Pāvilostas novads - Bērzi/Plus Ventspils

Vērgales SN

 

2.kārta

Diena

Datums

Laiks

Komandas

Vieta

Piektdiena

03.11

20:30

BK Tukums - Bērzi/Plus Ventspils

Tukuma SN

Ceturtdiena

02.11

19:30

Liepājas sporta spēļu skola - Pāvilostas novads

Liepājas OC

Sestdiena

04.11

20:00

LPPP/Nīca - SK Kandava 

Nīcas SN

 

3.kārta

Diena

Datums

Laiks

Komandas

Vieta

Sestdiena

11.11

19:00

SK Kandava - BK Tukums

Kandavas SH

Piektdiena

10.11

20:00

Pāvilostas novads - LPPP/Nīca

Vērgales SN

Otrdiena

07.11

20:00

Bērzi/Plus Ventspils - Liepājas sporta spēļu skola

Ventspils

 

4.kārta

Diena

Datums

Laiks

Komandas

Vieta

Piektdiena

17.11

20:00

BK Tukums - Liepājas sporta spēļu skola

Tukuma SN

Piektdiena

17.11

20:00

LPPP/Nīca - Bērzi/Plus Ventspils

Nīcas SN

Svētdiena

05.11

12:00

Pāvilostas novads - SK Kandava

Vērgales SN

 

5.kārta

Diena

Datums

Laiks

Komandas

Vieta

Svētdiena

16.12

14:00

Pāvilostas novads - BK Tukums

Vērgales SN

Otrdiena

21.11

19:45

Bērzi/Plus Ventspils - SK Kandava

Ventspils

Piektdiena

24.11

19:30

Liepājas sporta spēļu skola - LPPP/Nīca

Liepājas OC

 

6.kārta

Diena

Datums

Laiks

Komandas

Vieta

Sestdiena

02.12

17:00

LPPP/Nīca - BK Tukums

Nīcas SN

Ceturtdiena

30.11

20:00

Liepājas sporta spēļu skola - SK Kandava

Liepājas OC

Otrdiena

28.11

19:45

Bērzi/Plus Ventspils - Pāvilostas novads

Ventspils

 

7.kārta

Diena

Datums

Laiks

Komandas

Vieta

Otrdiena

05.12

19:45

Bērzi/Plus Ventspils - BK Tukums

Ventspils

Sestdiena

30.12

12:00

Pāvilostas novads - Liepājas sporta spēļu skola

Vērgales SN

Piektdiena

09.12

15:00

SK Kandava - LPPP/Nīca

Kandavas SH

printēt