Rietumulīga logo

Rietumu līgas – Sia „Galangal” kausa izcīņa 2019./202014.10.2019

1.sabraukums – 20. oktobris – Saldus sporta nams (apstiprināts)

0900   SK Kandava/BJSS - Bk Saldus/ sporta skola

1030   Barsy Atyrau 2/Kazahstāna - BK „Ošenieki/ Šķēde”

1200   Talsu NSS/Bk Talsi - LPPP/Nīca

1330   Baltijas Ekspresis/ Ventspils - Pāvilostas novads

1500   SK Kandava/BJSS - BK „Ošenieki/ Šķēde”

1630   Barsy Atyrau 2/Kazahstāna - Bk Saldus/ sporta skola

1800   Talsu NSS/Bk Talsi - Pāvilostas novads

1930   Baltijas Ekspresis/ Ventspils - LPPP/Nīca

2.sabraukums – 10. novembris – Vērgales sporta nams (apstiprināts)

1000   SK Kandava/BJSS - Pāvilostas novads

1130   Barsy Atyrau 2/Kazahstāna - LPPP/Nīca

1300   „Ošenieki/ Šķēde” - Baltijas Ekspresis/ Ventspils

1430   SK Kandava/BJSS - LPPP/Nīca

1600   Barsy Atyrau 2/Kazahstāna - Pāvilostas novads

  • Sia „ Priedaine N” konkurss

1730    Bk Saldus/ sporta skola - Baltijas Ekspresis/ Ventspils

3.sabraukums – janvāris – Talsu sporta nams (apstiprināts)

1000   Talsu NSS/Bk Talsi - SK Kandava/BJSS 

1130   Bk Saldus/ sporta skola - LPPP/Nīca

1300   BK„Ošenieki/ Šķēde” - Pāvilostas novads

1430   Baltijas Ekspresis/ Ventspils - SK Kandava/BJSS

1600   Bk Saldus/ sporta skola - Pāvilostas novads

1730   BK „Ošenieki/ Šķēde” - LPPP/Nīca

1900    Talsu NSS/Bk Talsi – Baltijas Ekspresis/ Ventspils

4.sabraukums

08. februāris  - Nīcā

          LPPP/Nīca -  Pāvilostas novads

 

06. novembris  - Kandavā

1915   Talsu NSS/Bk Talsi - Ošenieki/ Šķēde”

2045  Barsy Atyrau 2/Kazahstāna - SK Kandava/BJSS


13. novembris  - Kandavā

1900 Barsy Atyrau 2/Kazahstāna - Talsu NSS/Bk Talsi

 

30. oktobris  - Ventspilī

1800 Baltijas Ekspresis/ Ventspils - Barsy Atyrau 2/Kazahstāna

 

 Februāris   Bk Saldus/ sporta skola – BK „Ošenieki/ Šķēde”

 

5.sabraukums  FINAL 4 – Nīca vai Kandava

1100 ½ fināls  1.vieta – 4.vieta

1245 ½ fināls  2.vieta – 3.vieta

Konkursi

1500 Spēle par 3.vietu

1645 Fināls spēle par 1.vietu.

 

1800 – apbalvošana