BK Talsi


Komandas treneris: Mārtiņš Ziediņš

Komandas kapteinis: Ernests Cīrulis

Komandas menedžeris: Agnis Cīrulis

1Ronis Artūrs 22.02.1995
2Bekmanis Oskars 10.06.1989
3Dombrovskis Jānis 13.05.1994
4Grīnvalds Māris
5Cīrulis Ernests 21.04.1990
6Kantors Kārlis 21.01.1990
7Tālbergs Dāvis 24.02.1990
8Veliks Rihards 17.07.1996
9Buks Guntis 16.04.1996
10Klaužs Mikus 16.03.1996
11Tipāns Ralfs 25.04.1998
12Perekrests Jānis 10.04.1996
13Ķiršakmens Mārtiņš 11.09.1981
14Smilgainis Uģis 27.01.1989
15Bērziņš Pauls 28.02.1997
16Pūliņš Rolands 23.02.2000
17Puriņš Rolands 20.05.1998
18Lēmanis Aivis 17.01.1997
19Štolcers Kārlis 13.08.1990
20Talents Dinass 05.10.2000